Vymysli fantasy bytosť

28. března 2011 v 20:11 | Casion |  Fantasy club!
Je tu ďalšia úloha do Fantasy clubu - tentoraz taká trochu tworiwá. Chcela by som od wás, aby ste mi napísali opis bytosti. Ale pozor! Nie hociakej bytosti, ale nejakej magickej, fantasy a bola by som rada, keby ste si ju sami wymysleli. Ja wiem, že upíri, elfovia a víly sú úžasné, ale skúste prísť na niečo originálnejšie. Môžete napríklad skombynowať dwe rasy alebo si wymyslieť úplne wlastnú.
Taká mala pomôcka čo by to malo obsahowať:
1. názov (rasy)
2. wýzor
3. zwláštnosti
4. miesto pobytu (les, jazero, obloha...)Nemusí to byť nejaké extra dlhé, stačí pár wiet, ale skúste sa trochu snažiť... Porozmýšľajte nad tým a buď mi to hoďte sem do komentu, alebo pošlite na mail casionangelova@centrum.sk - nezabudnite pripísať prezýwku a blog, aby som wedela od koho to je!

s pozdrawom

Casion

1. Vlkovlad
Je to člevěk, se schopností se proměnit do vlčí podobi, ale má i upíří geny tj. jeden z rodičů je člověk schopný se měnit ve vlka a druhý je upír, ale není smrtelný např. na sluníčku)
Má nějakou z kouzelných schopností, ... kouzlená z rukou, zastavování času, telekinezie... u každého je to jiné
Mezi lidmi, les nebo zahrada, mohou se volně pohybovat, nejdou rozeznat od psa a jako lidí také nevypadají podezřele
Sára Janka

2. čarodějka v podobě víli a skřítka
vzhled, malinkatá 1 metr vysoká, ale krásná, dlouhé vlasy až do pasu, ale trochu zlomyslná ...
mění podobu, jednou je skřítek s krásnýma vílima očima a dlouhými vlasy a podruhé má krásné křídla motýlí a mění své barvy jako chameolon, takže se málo kdy komu podaří jí vidět ve skutečné podobě
bývá všude možně, hlavně tam kde jsou lidé
Laira

3Nypfa
Veľmi krásna bytosť ktorú uvidí iba málo ludských očí. Kožu má sfarbenú do rôznych odtienou a má krásne dlhé biele vlasy a velikánske čierne oči.
Vie ovládať živly, a prinútiť všetko živé aby robili to čo chcú oni
Prebýva v lese.
MIselka

4. Silly
Menší lidičkové podobní elfům ale přesto sou jiný... jsou společenští snesou ostatní rasy ale stejnou rasu ne... nesnášejí sobě rovné jelikož se považují za zrůdy a nenávidí jak jiné z rasy Silly tak samy sebe
Živel země ovládají, či neviditelní mohou býti
Ich domovem je nejtemnější místo země.
Black* Rock Shooter

5. Baliss
Druh magického zvířete
Má dračí křídla,lví tělo,a také dračí hlavu,ocas lví,ale je celý černý,je hodně dlouhý cca 5 m
Létají,umí kouzlit,mluvit,jsou velmi inteligentní,jsou velmi plaší,ochočit je dokáže jen hodný a mírumilovný člověk...
V temných jeskyních,kam člověk ani nikdo jiný nikdy nechodí...
M!chelle

6. Akumy
Lidská postava s elfíma ušima, démoníma rohama. Dlouhé bílé vlasy, ledově modré oči. Málo kdy je člověk vidí a proto nejsou tak známí.
Ovládání ledu a možnost se proměnit v jakékoliv zvíře.
Tak kde je zima a málo lidí.
Aisu

7. Lamašika
Vezmi unikátní tvor, jenžrád pomáhá lidem. Jeho končenity jsou 2 metry ldouhé a má malinké namodralé tělo.
Jejich obličej tvoří velké kulaté zelené oči bez víček a dvě dírky co nahrazují nos. Pusu mají malou a nevýraznou. Nemají schopnost mluvit, dokážou jen vydávat krásné melodie.
O písni lamašiky se tvrdí že přivolává zkázu,
Lze je vidět všude, jsou přispůsobivé. Nějákým lamašikám i narostli křídla, ty jsou na pokraji vyhinutí.
Nejrozšířenější lamašika žije v lesích.
Teru - chan

8. Elfka
Má dlouhé zrzavé vlasy po zadek, krásně zelené oči jako smaragdy, je dosti vysoká, je oblečená velmi nalehko celá v modrém
Tato elfka nosí u sebe luk a šípy a meč, kerý má po svém otci ..... dále má poboku svého věrného vlka ... má také schopnost číst myšlenky, elfka je spíše samotářská --> spíše se vyhýbá dalším elfům ... těžko někomu věří .. nejraději se spolehá jen sama na sebe ...
Elfka se pohybuje po lese .. a někdy zabloudí i k lidem ...
Shizuma Kyoshi

9. Elfcatra (elfketra)
No, to bude dlouhé :D Je to v podstatě elf, jenže mnohem víc připomíná jakousi kočkovitou šelmu v anthro podobě. Má kočičí uši, podlouhlý profil a svislé zorničky. Celkově má dost sportovní postavu, poněkud skrčenou, protože většinu života tráví v lesích. Většinou bývají i dost hezcí xDD
Přestože vypadají jako divoši, jsou snad ještě chytřejší než elfové, vytváří obrovská města, nejradši na ostrovech a při pobřeží - milují lodě.
U asi poloviny z nich se vyskytují magické schopnosti.
Většinou osidlují divoké oblasti uprostřed deštných a nebezpečných lesů, kde tráví většinu života.
PaoElia

10. Vampbie
Sčasti upír sčasti zombie (originálne ja viem) má modrastú pokožku a vo svetle mesiacia sa trbliece ako keby na nej mali modré kamienky. Potrebujú k životu IBA ľudskú krv alebo mäsko
Sú civilizovaný a obete vyhľadávajú podľa správania a túžob. Napr. nejaký človek čo chce zomrieť toho spapajú, alebo nejaký kriminálnik skončí v ich žalúdku.
Obývajú prevažne opustené sídla, lesy, cintoríny.
Chris

11. Aranel
Je vysoký, s bledou pokožkou. Má tmavě modré vlasy. Stejnou barvu mají i jeho mohutná křídla. Taky si můžem všimnout, že má menší špičáky a ostřejší nehty. napůl se podobá upírovi a napůl andělovi. Nesmíme se ale nechat zmást. Lidské oko ho nezahlédne.
Umí létat. Dokáže mít dvě tváře-hodnou a zlou. Dokáže ovládnout vítr a oheň. Je velice rychlý a jako zbraň použává meč. Dokáže nás ovládnout pokud se mu povídáme do očí.
Je všude kolem nás, i když ho nevidíme.
Yoshiko

12.Arien
Z části čarodějka a elfka.Je to Krásná bytost s dlouhými vlasy. Většinou nosí šedivé šaty.
Má za úkol ochraňovat přírodu, proto je rychlá a může zastavit čas. Také dokáže být neviditělná, proto ji v lese nikdy nespatříme.
Žijí v lese.
Alex

13.Neloras
Velmi příjemná bytost. Něco mezi elfem a člověkem. Je to v podstatě elfka, která má nastarosti veškerou přírodu. Kontoroluje aby měla všechna zvěř co jíst...Pomáhá zvířatům třeba když je zajíc chycený do pasti tak ho osvobodí, kontroluje půdu a stromy..veškerou přírodu
Neustéle si nechává mněnit bravu vlasů (samozdřejmě kouzlem) podle toho jakou má náladu.
Žije v lese.
Hviezdička Will

14. Netres
Malé stvoření, které na první pohled připomíná ducha, protože je průsvitné. Poznáte ho jenom podle zářivých fialových očí, které jako jediné, z celého těla průhledné nemá. Tyto oči nápadně připomínají oči srnky, protože jsou velké a tmavé. Zbytek těla se ovšem podobá spíše něčemu mezi králíkem a krysou. Má myší osac (průhledný), králičí uši (průhledné) a přední tlapky (průhledné) přizpůsobené k uchopení předmětů.
Když se do dotknete, máte pocit, jako byste se vznášeli či padali. Někteří lidé věří, že je tento živočich schopen ovládat čas a přemisťovat lidi do jiných světů.
Většinou ho najdete na loukách či v lesích, někteří jeho druhu se ale velmi často zdržují i u vody a to jak v rybnících tak i v oceánech.
Keta

15. Eltery
Skupina bytostí, které jsou pevně rozhodnuty pro boj. Vypadají jako lidé ale mohou se naučit schponost proměňovat se v elfy, u elfů je také jejich původ.Každý z nich si prošel bojem a vlastní zbraň, většinou meč.Někteří ovládají magii která je přírodní ale není živel, např led,energie...
Při boji se jim změní oči na barvu jejich magie(jejich magie moc barev nemá takže nemohou mít třeba růžové oči =D)a něco se jim v nich jakoby "pohybuje".
Bydlí přímo ve městech..
Will_Isaaw

16. Mitires
Zvíře, které má podobu miniaturního dráčka. Barvu má duhovou. Lidé si ho často pletou s motýlem nebo jiným létajícím hmyzem.
Dokáže se neuvěřitelně rychle pohybovat, i přes jeho malou velikost. Má také schopnost uzdravovat a regenerovat rostliny a živočichy. Je nepostradatelným společníkem lesa.
V lese, často se schovává v korunách stromů nebo hledá útočiště v křovinách a travinách.
Bella

17.Rikanyah
Je to taková létající krysa,ale je malá.Na rozdíl od tý neokřídlený má hezkou zlato stříbrnou barvu a laskavé jméno používá jenom jedno:Kryska
Má schopnost telepatie a umí mluvit.Má ráda lidi a dorůstá tak asi pěti až šesti metrů,takže na konci života je to drak.Žije nesmírně dlouho!Nejvíce 5000 let. (narodí se ale malá,jako normální krysa)
Jsou hodně druhů Rikanyah.Jsou vodní,které sice nežijí ve vodě,ale na vodě.Nejvzácnější jsou noční.Žíjí v lese,ale jenom v noci.Bohužel jich zbylo několik kusů,protože kvůli jejich lesklé kůži ji zbijí často.Poslední je lesní a ten se vyskytuje v každém lese.
sandra - lovelys

18.Vlkun
Ma to vlci hlavu a konske telo Vyje to na mnesic a dost rychle utika. Umi cist myslenky. Oci mu sviti na dalku...
Zije vetsinou v lese, v noci vychazi na kraj vesnice, aby se podival na lidi...Take se rad zdrzuje u velkych tmavych jezer...
Eliška

19. Vampgel
Žena- vätšinou tmavé vlasy, prípadne ke´d už tak tak naozaj svetlé. výrazné modré oči, bledá pleť, plné pery.muži, v podstate rovnaký. em ešte ženy majú em..proste fakt sexi a nebezpečné!!! muži sú tiež sexi...
Každý z nich má špeciálne schopnosti, niekedy sú aj niečo ako anjelmi strážnymi. živia sa z ľudských emócii, majú veľké tmavé orlie krídla
Žijú medzi nami, no ľudia ich dokážu vidieť iba ked oni sami chcú.
Pekelný anjel

20. svatí upíři
Vypadají jako upíři ale na hrudi májí v kůži něco jako tetování,to tetování je světlé barvy a je to do tvaru kříže
Jsou hodně silní,rychlí,umí se přeměnit na jakékoliv zvíře,jsou nesmrtelní (žijou tak dlouho dokut je nikdo nezabije)
Žijou u pekelný brány kde zabíjí démony
NorthLordCZ

21. Caira /Kejra/
Žena,dlouhé vlasy,vysoké,bojovnice,ochraňují dobré bytosti,jako zbraně mají meče,a oštěpy bez hrotů (takové..hm..úzké větve,velmi ohebné)Moc se neoblékají,většinou mají kratší sukně z přírodních materiálů a něco jako podprsenku (hodně krátký topík pod prsa) také z přírodních materiálů.
Náramky,naušnice a řetázky nosí jen na zvláštní obřady
Barvu vlasů mění podle nálady,vidí do budoucnosti,když se někoho dotkne,může ho přečíst,dokáží být neviditelné,ale člověku se nemůžou zviditelnit nikdy
Žijí v lesech,na loukách,u rybníků,
ale člověk je nemůže vidět
M!chelle

22. Nia
Dívka, stále smějící se,...
Přenáší se pomocí vůně...
Žijí v lese, u vody, na louce, ale ne u lidí..
weivikiP:S: Zapojiť sa môžu iba platný členowia Fantsy clubu!!!
Ešte nie si člen??? Prihlás sa!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Sčítanie ľudu

KLIK

Komentáře

1 SáraJanka SáraJanka | Web | 28. března 2011 v 20:20 | Reagovat

1. Vlkovlad
2. Je to člevěk, se schopností se proměnit do vlčí podobi, ale má i upíří geny tj. jeden z rodičů je člověk schopný se měnit ve vlka a druhý je upír, ale není smrtelný např. na sluníčku)
3. má nějakou z kouzelných schopností, ... kouzlená z rukou, zastavování času, telekinezie... u každého je to jiné
4. mezi lidmi, les nebo zahrada, mohou se volně pohybovat, nejdou rozeznat od psa a jako lidí také nevypadají podezřele

2 Laira Laira | Web | 28. března 2011 v 20:39 | Reagovat

1. čarodějka v podobě víli a skřítka

2. vzhled, malinkatá 1 metr vysoká, ale krásná, dlouhé vlasy až do pasu, ale trochu zlomyslná ...

3. mění podobu, jednou je skřítek s krásnýma vílima očima a dlouhými vlasy a podruhé má krásné křídla motýlí a mění své barvy jako chameolon, takže se málo kdy komu podaří jí vidět ve skutečné podobě

4.  bývá všude možně, hlavně tam kde jsou lidé

3 miselka miselka | Web | 28. března 2011 v 20:49 | Reagovat

1.Nypfa
2Veľmi krásna bytosť ktorú uvidí iba málo ludských očí. Kožu má sfarbenú do rôznych odtienou a má krásne dlhé biele vlasy a velikánske čierne oči.
3.Vie ovládať živly, a prinútiť všetko živé aby robili to čo chcú oni
4.Les

No niečo som naškrabala ale neviem či je to dobre :-D

4 Black* Rock Shooter Black* Rock Shooter | E-mail | Web | 28. března 2011 v 20:58 | Reagovat

1. Silly

2. menší lidičkové podobní elfům ale přesto sou jiný... jsou společenští snesou ostatní rasy ale stejnou rasu ne... nesnášejí sobě rovné jelikož se považují za zrůdy a nenávidí jak jiné z rasy Silly tak samy sebe

3. živel země ovládají, či neviditelní mohou býti

4. nejtemnější místo země ^^

5 M!chelle M!chelle | Web | 28. března 2011 v 21:07 | Reagovat

1.Baliss

2.Druh magického zvířete
Má dračí křídla,lví tělo,a také dračí hlavu,ocas lví,ale je celý černý,je hodně dlouhý cca 5 m

3.Létají,umí kouzlit,mluvit,jsou velmi inteligentní,jsou velmi plaší,ochočit je dokáže jen hodný a mírumilovný člověk...

4.V temných jeskyních,kam člověk ani nikdo jiný nikdy nechodí...

6 Aisu Aisu | Web | 28. března 2011 v 21:12 | Reagovat

1. Akumy
2. Lidská postava s elfíma ušima, démoníma rohama. Dlouhé bílé vlasy, ledově modré oči. Málo kdy je člověk vidí a proto nejsou tak známí.
3. Ovládání ledu a možnost se proměnit v jakékoliv zvíře.
4. tak kde je zima a málo lidí

7 Shizuma Kyoshi Shizuma Kyoshi | Web | 28. března 2011 v 21:29 | Reagovat

mas to na mailu!!:))

8 Teru-chan Teru-chan | Web | 28. března 2011 v 21:29 | Reagovat

Udlěám postavu co jsme is vymyslela ve 4. třídě ... tak se nedivte toho co píšu xDD
1. Lamašika
2. Vezmi unikátní tvor, jenžrád pomáhá lidem. Jeho končenity jsou 2 metry ldouhé a má malinké  namodralé tělo.
Jejich obličej tvoří velké kulaté zelené oči bez víček a dvě dírky co nahrazují nos. Pusu mají malou a nevýraznou. Nemají schopnost mluvit, dokážou jen vydávat krásné melodie.
3. O písni lamašiky se tvrdí že přivolává zkázu,
4. Lze je vidět všude, jsou přispůsobivé. Nějákým laamšikám i narostli křídla, ty jsou an pokraji vyhinutí. Nejrozšířenější lamašika žije v lesích.

9 PaoElia PaoElia | Web | 28. března 2011 v 21:51 | Reagovat

1. názov (rasy)
2. wýzor
3. zwláštnosti
4. miesto pobytu (les, jazero, obloha...)

1. Elfcatra (elfketra)
2.No, to bude dlouhé :DDD Je to v podstatě elf, jenže mnohem víc připomíná jakousi kočkovitou šelmu v anthro podobě. Má kočičí uši, podlouhlý profil a svislé zorničky. Celkově má dost sportovní postavu, poněkud skrčenou, protože většinu života tráví v lesích. Většinou bývají i dost hezcí xDD
3. Přestože vypadají jako divoši, jsou snad ještě chytřejší než elfové, vytváří obrovská města, nejradši na ostrovech a při pobřeží - milují lodě.
U asi poloviny z nich se vyskytují magické schopnosti.
4. Většinou osidlují divoké oblasti uprostřed deštných a nebezpečných lesů, kde tráví většinu života.

Tááák, tohohle tvora už mám dávno vymyšlenýho, ale pro jeho přesný popis mi nestačí čas ani nálada xDD Možná se někdy u mě na blogu dočkáte i obrázku :))

10 Chris Chris | Web | 29. března 2011 v 7:33 | Reagovat

1. vampbie
2. sčasti upír sčasti zombie (originálne ja viem) má modrastú pokožku a vo svetle mesiacia sa trbliece ako keby na nej mali modré kamienky. Potrebujú k životu IBA ľudskú krv alebo mäsko :D
3. sú civilizovaný a obete vyhľadávajú podľa správania a túžob. Napr. nejaký človek čo chce zomrieť toho spapajú, alebo nejaký kriminálnik skončí v ich žalúdku.
4. prevažne opustené sídla, lesy, cintoríny.

11 Yoshiko Yoshiko | 29. března 2011 v 15:29 | Reagovat

No cosi sem vymyslela, ale je to kravinaXD

1. Aranel
2. Je vysoký, s bledou pokožkou. Má tmavě modré vlasy. Stejnou barvu mají i jeho mohutná křídla. Taky si můžem všimnout, že má menší špičáky a ostřejší nehty. napůl se podobá upírovi a napůl andělovi. Nesmíme se ale nechat zmást. Lidské oko ho nezahlédne.
3. umí létat. Dokáže mít dvě tváře-hodnou a zlou. Dokáže ovládnout vítr a oheň. Je velice rychlý a jako zbraň použává meč. Dokáže nás ovládnout pokud se mu povídáme do očí.
4. Je všude kolem nás, i když ho nevidíme.

12 Alex aff Alex aff | Web | 29. března 2011 v 15:36 | Reagovat

1 Arien
2 Z části čarodějka a elfka.Je to Krásná bytost s dlouhými vlasy. Většinou nosí šedivé šaty.
3 Má za úkol ochraňovat přírodu, proto je rychlá a může zastavit čas. Také dokáže být neviditělná, proto ji v lese nikdy nespatříme.
4 Žijí v lese.

13 Hvězdička Will Hvězdička Will | Web | 29. března 2011 v 15:50 | Reagovat

1. Neloras
2. Velmi příjemná bytost. Něco mezi elfem a člověkem. Je to v podstatě elfka, která má nastarosti veškerou přírodu. Kontoroluje aby měla všechna zvěř co jíst...Pomáhá zvířatům třeba když je zajíc chycený do pasti tak ho osvobodí, kontroluje půdu a stromy..veškerou přírodu
3. Neustéle si nechává mněnit bravu vlasů (samozdřejmě kouzlem) podle toho jakou má náladu.
4. Žije v lese.

14 Keta Keta | Web | 29. března 2011 v 17:41 | Reagovat

Vymyslet rasu? Ha! Žije tolik ras, že je nemožné nějakou vymyslet :D Co my víme, co žije v kdejakém paralerním vesmíru xD

1. Netres
2. Malé stvoření, které na první pohled připomíná ducha, protože je průsvitné. Poznáte ho jenom podle zářivých fialových očí, které jako jediné, z celého těla průhledné nemá. Tyto oči nápadně připomínají oči srnky, protože jsou velké a tmavé. Zbytek těla se ovšem podobá spíše něčemu mezi králíkem a krysou. Má myší osac (průhledný), králičí uši (průhledné) a přední tlapky (průhledné) přizpůsobené k uchopení předmětů.
3. Když se do dotknete, máte pocit, jako byste se vznášeli či padali. Někteří lidé věří, že je tento živočich schopen ovládat čas a přemisťovat lidi do jiných světů.
4. Většinou ho najdete na loukách či v lesích, někteří jeho druhu se ale velmi často zdržují i u vody a to jak v rybnících tak i v oceánech.

15 Will_Iksaaw Will_Iksaaw | Web | 29. března 2011 v 17:58 | Reagovat

1.Eltery
2.Skupina bytostí, které jsou pevně rozhodnuty pro boj. Vypadají jako lidé ale mohou se naučit schponost proměňovat se v elfy, u elfů je také jejich původ.Každý z nich si prošel bojem a vlastní zbraň, většinou meč.Někteří ovládají magii která je přírodní ale není živel, např led,energie...
3.Při boji se jim změní oči na barvu jejich magie(jejich magie moc barev nemá takže nemohou mít třeba růžové oči =D)a něco se jim v nich jakoby "pohybuje".
4.Bydlí přímo ve městech..

(Hodilo mě to spam tak to pošlu znovu :-D )

16 Bella Bella | Web | 30. března 2011 v 17:45 | Reagovat

Noo, tak to bude náročené:-D.

1)Mitires
2)Zvíře, které má podobu miniaturního dráčka. Barvu má duhovou. Lidé si ho často pletou s motýlem nebo jiným létajícím hmyzem.
3)Dokáže se neuvěřitelně rychle pohybovat, i přes jeho malou velikost. Má také schopnost uzdravovat a regenerovat rostliny a živočichy. Je nepostradatelným společníkem lesa.
4)V lese, často se schovává v korunách stromů nebo hledá útočiště v křovinách a travinách.

17 sandra-lovelys sandra-lovelys | E-mail | Web | 30. března 2011 v 18:13 | Reagovat

1.Rikanyah
2.je to taková létající krysa,ale je malá.Na rozdíl od tý neokřídlený má hezkou zlato stříbrnou barvu a laskavé jméno používá jenom jedno:Kryska
3.Má schopnost telepatie a umí mluvit.Má ráda lidi a dorůstá tak asi pěti až šesti metrů,takže na konci života je to drak.Žije nesmírně dlouho!Nejvíce 5000 let. :-) (narodí se ale malá,jako normální krysa) :-D
4.Jsou hodně druhů Rikanyah.Jsou vodní,které sice nežijí ve vodě,ale na vodě.Nejvzácnější jsou noční.Žíjí v lese,ale jenom v noci.Bohužel jich zbylo několik kusů,protože kvůli jejich lesklé kůži ji zbijí často.Poslední je lesní a ten se vyskytuje v každém lese.

18 Eliška Eliška | E-mail | Web | 30. března 2011 v 19:10 | Reagovat

1)Vlkun
2)Ma to vlci hlavu a konske telo :D Vyje to na mnesic a dost rychle utika. Umi cist myslenky. Oci mu sviti na dalku...
3)Zije vetsinou v lese, v noci vychazi na kraj vesnice, aby se podival na lidi...Take se rad zdrzuje u velkych tmavych jezer...

19 Pekelný anjel Pekelný anjel | Web | 6. dubna 2011 v 15:28 | Reagovat

1. Vampgel
2. žena- vätšinou tmavé vlasy, prípadne ke´d už tak tak naozaj svetlé. výrazné modré oči, bledá pleť, plné pery.muži, v podstate rovnaký. em ešte ženy majú em..proste fakt sexi a nebezpečné!!! muži sú tiež sexi...
3. každý z nich má špeciálne schopnosti, niekedy sú aj niečo ako anjelmi strážnymi. živia sa z ľudských emócii, majú veľké tmavé orlie krídla
4. žijú medzi nami, no ľudia ich dokážu vidieť iba ked oni sami chcú.

20 NorthLordCZ NorthLordCZ | Web | 10. dubna 2011 v 7:19 | Reagovat

1.svatí upíři
2.Vypadají jako upíři ale na hrudi májí v kůži něco jako tetování,to tetování je světlé barvy a je to do tvaru kříže
3.jsou hodně silní,rychlí,umí se přeměnit na jakékoliv zvíře,jsou nesmrtelní (žijou tak dlouho dokut je nikdo nezabije)
4.žijou u pekeln brány kde zabíjí démony

21 NorthLordCZ NorthLordCZ | Web | 10. dubna 2011 v 7:22 | Reagovat

nemám přezdívku!

22 NorthLordCZ NorthLordCZ | Web | 10. dubna 2011 v 7:23 | Reagovat

jo a to moje bylo vyhodnoceno jako spam!!

23 NorthLordCZ NorthLordCZ | Web | 10. dubna 2011 v 7:27 | Reagovat

Lidi budu rád když navštívíte můj blog pls a hlasujte v mém článku! (původně to měla být anketa)

24 NorthLordCZ NorthLordCZ | Web | 13. dubna 2011 v 14:52 | Reagovat

Chtělo by to new akci!

25 M!chelle M!chelle | Web | 16. dubna 2011 v 14:41 | Reagovat

1.Caira /Kejra/
2.žena,dlouhé vlasy,vysoké,bojovnice,ochraňují dobré bytosti,jako zbraně mají meče,a oštěpy bez hrotů (takové..hm..úzké větve,velmi ohebné)Moc se neoblékají,většinou mají kratší sukně z přírodních materiálů a něco jako podprsenku (hodně krátký topík pod prsa) také z přírodních materiálů.
3.náramky,naušnice a řetázky nosí jen na zvláštní obřady
Barvu vlasů mění podle nálady,vidí do budoucnosti,když se někoho dotkne,může ho přečíst,dokáží být neviditelné,ale člověku se nemůžou zviditelnit nikdy
4.Žijí v lesech,na loukách,u rybníků,
ale člověk je nemůže vidět

26 weiviki weiviki | Web | 19. června 2011 v 17:55 | Reagovat

1. Nia
2. Dívka, stále smějící se,...
3. Přenáší se pomocí vůně...
4. Žijí v lese, u vody, na louce, ale ne u lidí..

27 Zoocy(Shaxe) Zoocy(Shaxe) | Web | 3. července 2011 v 16:05 | Reagovat

Gifón
Je to lev, ktorý má krídla a chrlí oheň. Má schopnosť taktiež premeniť sa do ľudskej podoby. Gifóni, ale nevedia ovládať svoju "demonickejšiu" stránku. Je to niečo na štýl polodémona. Konkrétne moja postava- gifón sa násilim zmenila do gifónskej podoby počas splnu. Ale môže to byť rôznorodé. Plus....gifon keď je v ľudskej podobe má všetky schopnosti človeka...čiže Kebyže je človek mág a vie sa meniť na gifóna tak ako človek vie ovládať všetko magické :D Nie to veľmi premyslené ešte no :D A gifón žije všade :)

28 Arwen Arwen | Web | 14. května 2012 v 18:27 | Reagovat

Ailyn
Dívka napůl elfka, která provází světem Axilon. (Mimochodem Axilon je země ze které pochází Brána povah-to je brána do chodby kde jsou rozděleny životy určitých lidí.) Přichází v podobě hvězdy a provází lidi jejich minulostí případně jim ukazuje to že jsou něčím výjmeční. Dokáže zvednout sebevědomí i sebevrahovi. Stále u sebe nosí klíče otevírající Bránu povah. Dokáže ovlivnit lidské myšlenky a odhadnout myšlenky nepřítele. Nosí bílé nebo světlounce modré šaty a nenosí žádné boty ani náramky naušnice atd.

29 Ondra Ondra | E-mail | 27. září 2016 v 22:30 | Reagovat

Žraloun-obří stvůra připomínající žraloka až na obří ploutve a nadměrný počet zubů. Jeho nejoblíbenější stravou je o něco menší kraken, a proto se jim také někdy říká krakenožrouti. Krakeni se však začali zhlukovat do skupin, a proto začal počet spíše samotářských oblud ubývat. Dnes už jich v Propadlišti, ve vodách uprostřed Čtvercového vodopádu moc není. Zbytek se schovává za vodopádem.

Masosauři-Malý předchůdci raptorů. Loví ve smečkách o 5-8 členech. Loví většinou v noci. Jsou rychlý. Nikdy jim kořist neuteče. Než si jich oběť všimne, má v krku zarýté špičaté drápy či zuby.

.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama